TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Kształcenie w naszej szkole trwa dwa lata w systemie dziennym modułowym i zaocznym. W ciągu tych dwóch lat zdobędziesz umiejętności z zakresu kwalifikacji.  W trakcie roku szkolnego przewidziana jest praktyka zawodowa w gabinetach kosmetycznych. Absolwenci po ukończeniu każdej kwalifikacji zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dający uprawnienia do wykonywania zawodu technik usług kosmetycznych.
Możliwości podjęcia pracy:

• gabinety kosmetyczne,
  • gabinety odnowy biologicznej,
  • SPA,
  • gabinety dermatologii estetycznej,
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
  • drogerie, perfumerie.

Nauczmy Cię m. in.:

• diagnozować skórę i dobierać do jej pielęgnacji odpowiednie kosmetyki,
  • wykonywać zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy szyi i dekoltu z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury kosmetycznej,
  • rozpoznawać typy urody i dobierać do nich odpowiednie barwy,
  • wykonywać różne rodzaje makijaży: dzienny, wieczorowy, ślubny, bollywood, smoky eyes, do zdjęć itp.
  • pielęgnować skórę dłoni i stóp,
  • wykonywać manikiur i pedikiur z ozdobnym i klasycznym malowaniem paznokci,
  • wykonywać zabiegi pielęgnacyjne ciała z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury kosmetycznej, antycellulitowe, na rozstępy, modelujące,
  • przygotujemy Cię do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Nie masz pomysłu na przyszłość? Męczy Cię bezczynność? Zrób wreszcie coś dla siebie!

Jeżeli interesujesz się kosmetyką, chcesz bez problemu znaleźć pracę – ten kierunek będzie idealnym wyborem. Ciekawe zajęcia oraz dobrze wyszkolona kadra to przepis na sukces. Tylko dwa lata nauki, a rezultaty na całe życie. Język obcy i doświadczenie to recepta na sukces. Pamiętaj, praca czeka na Ciebie, trzeba tylko podjąć właściwą decyzję – dołącz do najlepszych!