OLYMPUS-DIGITAL-CAMERA

Walentynki w bibliotece

W szczególnym czasie – ważnym dla zakochanych – biblioteka zaprosiła do swojej siedziby wszystkich czytelników. Można było obejrzeć wystawę MIŁOŚĆ W KSIĄŻCE I NA EKRANIE. Zapewne niektórzy najpierw przeczytali książkę, a potem przeżyli rozczarowanie w kinie, bo obraz nie był zgodny z ich wyobrażeniami. Z kolei wcześniejsze obejrzenie filmu często sprawia, że trudno wyobrazić sobie, by bohaterowie literaccy mieli inne twarze, niż aktorzy odgrywający te postaci.
Dla odważnych czytelników przygotowano randkę w ciemno z książką. Decydujący się na wypożyczenie do końca nie wiedział czy trafi mu się romans, kryminał czy może… mały atlas anatomiczny.
Zainteresowaniem cieszył się konkurs DO PARY, w którym wzięło udział 65 osób. Nagrodę książkową wylosowała Emilia Zajul z technika usług kosmetycznych II sem. Gratulujemy i zapraszamy do biblioteki po odbiór nagrody.
Dziękujemy wszystkim przybyłym i mamy nadzieję, że słodkie serduszka dodawane do wypożyczonych książek były pyszne. Klub Łasucha z internatu bardzo się starał!